Сәтбаев қаласы әкімнің "Объектілік ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 5 шешімі
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Сәтбаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 13 желтоқсандағы №4 "Объектілік ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәтбаев қаласының Ұлытау көшесі бойындағы № 52 тұрғын үй ғимаратының өртенуі нәтижесінде техногендік авариялық жағдайдың туындауына байланысты, жазатайым оқиғалар мен адамдардың қаза болуына әкеп соғуы мүмкін, объектіде: Сәтбаев қаласы, Ұлытау көшесі № 52 үй мекенжайы бойынша объектілік ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі М. Бурибаев

О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 13 декабря 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба"
Решение акима города Сатпаев области Ұлытау от 20 декабря 2024 года № 5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Сатпаев от 13 декабря 2024 года №4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба" следующее изменение:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. В связи с возникновением техногенной аварийной ситуации в результате пожара здания жилого дома № 52 по улице Улытауская города Сатпаев, которая может повлечь за собой несчастные случаи и гибель людей, объявить на объекте по адресу: город Сатпаев, улица Улытауская дом № 52 чрезвычайную ситуацию объектового масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев М. Бурибаев