Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 мамырдағы № 160 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №191934 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 849 552 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 042 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 348 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 757 480 мың теңге;
2) шығындар – 10 481 093 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 631 541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631 541 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631 541 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 96 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 23 мая 2024 года № 160
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191934) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 849 552 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 042 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 348 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 757 480 тысяч тенге;
2) затраты – 10 481 093 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 631 541 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631 541 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631 541 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

821350
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
169
Қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
821181
Жәйрем кенті:
821316
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
135
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
135
Қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
821181
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115532
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
177830
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
366000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
91247
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34

821350
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
169
Целевые текущие трансферты из городского бюджета
821181
Поселок Жайрем:
821316
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
135
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
135
Целевые текущие трансферты из городского бюджета
821181
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
115532
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
177830
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
366000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34