Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 205 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №191934 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 951 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 140 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 629 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 519 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 667 968 мың теңге;
2) шығындар – 11 892 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 941 029 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 941 029 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 309 488 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631 541 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 96 " О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 20 ноября 2024 года № 205
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191934) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 951 574 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 140 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 629 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 519 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 667 968 тысяч тенге;
2) затраты – 11 892 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 941 029 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 941 029 тысяч тенге:
поступление займов – 1 309 488 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631 541 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

430800
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
169
Қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
430631
Жәйрем кенті:
430766
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
135
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
135
Қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
430631
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121162
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
147650
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
91247
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34

430800
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
169
Целевые текущие трансферты из городского бюджета
430631
Поселок Жайрем:
430766
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
135
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
135
Целевые текущие трансферты из городского бюджета
430631
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
121162
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
147650
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34