Қаражал қаласы Шалғы кентінің кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ұлытау облысы Шалғы кентінің әкімінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ұлытау облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 12 қаңтардағы қорытындысына сәйкес, Қаражал қаласы Шалғы кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау облысы Қаражал қаласы Шалғы кентінің келесі көшелері:
1) Карл Маркс көшесі – Қазына көшесі;
2) Фрунзе көшесі – Байқоныс көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалғы кентінің әкімі Т.Ерденов

О переименовании некоторых улиц поселка Шалгинск города Каражал
Решение акима поселка Шалгинский области Ұлытау от 11 апреля 2024 года № 1
На основании Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с заключением областной ономастической комиссии при акимате области Ұлытау области от 12 января 2024 года и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Шалгинск, города Каражал, области Ұлытау:
1) улицу Карла Маркса– в улицу Қазына;
2) улицуФрунзе – в улицу Байқоныс.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка Шалгинск Т.Ерденов