Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 118 бұйрығы.
"Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 580 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 2-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2025 – 2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2025 – 2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2026 – 2027 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2026 – 2027 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим или послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 учебные годы
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 118.
В соответствии с подпунктом 2-1) пункта 15 Положения о Министерстве науки и высшего образования Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2022 года № 580 "О некоторых вопросах Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2024 – 2025 учебный год согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2024 – 2025 учебный год согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2025 – 2026 учебный год согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2025 – 2026 учебный год согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2026 – 2027 учебный год согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2026 – 2027 учебный год согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім министрі
С. Нұрбек
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрінің
2024 жылғы 18 наурыздағы
№ 118 бұйрығына
1-қосымша

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр науки и высшего образования
Республики Казахстан
С. Нурбек
Приложение 1
к приказу Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 18 марта 2024 года №118

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрлар даярлауға 2024 – 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің 24.06.2024 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2024 – 2025 учебный год
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра науки и высшего образования РК от 24.06.2024 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ

1 089,3/18 155
6B11 Қызмет көрсету
2 300
905,8/15 096
803,9/13 398
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге қоныс аударған ауыл жастары арасынан шыққан Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға, оның ішінде:
3 903
6B01 Педагогикалық ғылымдар
2 513
1 139,2/18 986
1 008,1/16 801
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
384
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары

1 089,3/18 155
6B11 Услуги
2 300
905,8/15 096
803,9/13 398
На обучение граждан Республики Казахстан из числа сельской молодежи, переселяющихся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, в том числе:
3 903
6B01 Педагогические науки
2 513
1 139,2/18 986
1 008,1/16 801
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
384
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли

934
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
72
933,6/15 560
831,8/13 863
Халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
365
1 039,8/17 330
924,8/15 413
"МИФИ" ұлттық ядролық зерттеу университеті" Федералдық мемлекеттік дербес Жоғары білім беру мекемесінің филиалында студенттерді оқытуға
100
1 824,6
"И.М. Губкин атындағы Ресей мемлкеттік мұнай және газ университеті (Ұлттық зерттеу университеті)" Федералдық мемлекеттік дербес Жоғары білім беру мекемесінің филиалында студенттерді оқытуға
100
2 041,2
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалында студенттерді оқытуға
150
2 517,1
Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында студенттерді оқытуға
45
874,9
"Назарбаев Университеті" ДББҰ –да студенттерді, оның ішінде шетелдік азаматтарды оқытуға
1 250
6 544,8*
ЖЖОКБҰ даярлық бөлімдерінің тыңдаушыларын оқытуға
1 750
344,8
"Назарбаев Университеті" ДББҰ даярлық бөлімінде тыңдаушыларды оқытуға
550
5 550,4*
Резерв
100
1 039,8/17 330
924,8/15 413
Сараланған грант, оның ішінде:
300
6B01 Педагогикалық ғылымдар
150
569, 6
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
150
452,9
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға арналған стипендиялық бағдарлама
490
635,8/10 597
635,8/10 597
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында, екі дипломдық білім беру бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ)
300
4 805,50
Аризона университетімен стратегиялық әріптестік шеңберінде іске асырылатын бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ) дипломын алумен
550
2 500,00
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КеАҚ базасында Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігінің Хериот-Уатт университетінің филиалында екі дипломдық білім беру бойынша студенттерді оқытуға
250
4 328,00
Тығыз қоныстанған, жаңадан құрылған және батыс өңірлердің жастарын жетекші жоғары оқу орындарында оқыту үшін нысаналы білім беру гранттары, оның ішінде:

934
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
72
933,6/15 560
831,8/13 863
На обучение иностранных граждан по международным соглашениям
365
1 039,8/17 330
924,8/15 413
На обучение в филиале федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Национальный исследовательский ядерный университет "МИФИ"
100
1 824,6
На обучение в филиале федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Российский государственный университет нефти и газа (национальный исследовательский университет) имени И.М. Губкина"
100
2 041,2
На обучение студентов в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова
150
2 517,1
На обучение студентов в филиале "Восход" Московского авиационного института
45
874,9
На обучение студентов в АОО "Назарбаев Университет", в том числе иностранных граждан
1 250
6 544,8*
На обучение слушателей подготовительных отделений ОВПО
1 750
344,8
На обучение слушателей в подготовительном отделении АОО "Назарбаев Университет"
550
5 550,4*
Резерв
100
1 039,8/17 330
924,8/15 413
Дифференцированный грант, в том числе:
300
6B01 Педагогические науки
150
569, 6
6B03 Социальные науки, журналистика и информация
150
452,9
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
490
635,8/10 597
635,8/10 597
На обучение студентов в организациях высшего и (или) послевузовского образования, по двудипломному образованию (НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева")
300
4 805,50
На обучение студентов по совместным образовательным программам реализуемых в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризона c получением диплома НАО "Северо-Казахстанского университета имени Манаша Козыбаева"
550
2 500,00
На обучение студентов в филиале Университета Хериот-Уатт Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии на базе НАО "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова" по двудипломному образованию
250
4 328,00
Целевые образовательные гранты для обучения в ведущих высших учебных заведениях молодежи из густонаселенных, вновь образованных и западных регионов, в том числе:

905,8/15 096
803,9/13 398
Барлығы
77 844
* Мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 923 қаулысымен бекітілген "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының зерттеу университетін дамытудың 2021 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде білім алушыларға берілетін грант мөлшеріне "1,05" арттыру коэффициентін белгілеу арқылы жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы

905,8/15 096
803,9/13 398
Всего
77 844
* Финансирование государственного образовательного заказа осуществляется путем установления повышающего коэффициента "1,05" к размеру гранта, предоставляемого обучающимся в рамках государственного образовательного заказа, согласно Программе развития исследовательского университета автономной организации образования "Назарбаев Университет" на 2021 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 923.
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

2 099,0
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік (Тәжікстан Республикасының азаматтарын оқытуға)
5
3 470,0
Барлығы
115
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Өнер саласындағы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары

2 099,0
6B123 Общественная безопасность (обучение граждан Республики Таджикистан)
5
3 470,0
Всего
115
Администратор бюджетных программ: Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 студента в год (в тыс. тенге)
Организации высшего и (или) послевузовского образования в области искусства

895
х
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
6В10 Денсаулық сақтау
6В101 Денсаулық сақтау
2 700 (оның ішінде клиникалық емес мамандықтар бойынша – 200, шетелдік азаматтарды халықаралық келісімдер бойынша оқытуға - 20)
1 230,7
1 218,3
Барлығы
2 700
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті
6B11 Қызмет көрсету
6B111 Қызмет көрсету саласы
680
803,9
6B115 Спорт
120
803,9
Барлығы
800
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрінің
2024 жылғы 18 наурыздағы
№ 118 бұйрығына
2-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлар даярлауға 2024 – 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

895
х
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
6В10 Здравоохранение
6В101 Здравоохранение
2 700 (в том числе по неклиническим специальностям – 200, на обучение иностранных граждан по международным соглашениям - 20)
1 230,7
1 218,3
Всего
2 700
Администратор бюджетных программ: Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 студента в год (в тыс. тенге)
Международный университет туризма и гостеприимства
6В11 Услуги
6B111 Сфера обслуживания
680
803,9
6B11 Спорт
120
803,9
Всего
800
Приложение 2
к приказу Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 18 марта 2024 года №118
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2024 – 2025 учебный год

12004
747,3/12 455
454,9/7 581
Бейіндік магистратура
500
747,3/12 455
454,9/7 581
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы
110
2 632,4
"МИФИ" Ұлттық ядролық зерттеу университеті" Жоғары білім беру федералды мемлекеттік дербес білім беру мекемесінің Қазақстандық филиалы
30
1 991,1
"Назарбаев Университеті" ДББҰ, оның ішінде шетел азаматтарын оқыту үшін
495
7 107,2*
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға арналған стипендиялық бағдарлама
50
646,3 /10 772
Барлығы
13 189
* Мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 923 қаулысымен бекітілген "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының зерттеу университетін дамытудың 2021 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде білім алушыларға берілетін грант мөлшеріне "1,05" арттыру коэффициентін белгілеу арқылы жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына
1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
25
3 919,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
25
3 474,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
15
3 520,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
15
1 949,0
Барлығы
80
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
Өнер саласындағы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
166
х
Барлығы
166
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)

12004
747,3/12 455
454,9/7 581
Профильная магистратура
500
747,3/12 455
454,9/7 581
Казахстанский филиал Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова
110
2 632,4
Казахстанский филиал федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Национальный исследовательский ядерный университет "МИФИ"
30
1 991,1
АОО "Назарбаев Университет", в том числе для обучения иностранных граждан
495
7 107,2*
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
50
646,3 /10 772
Всего
13 189
* Финансирование государственного образовательного заказа осуществляется путем установления повышающего коэффициента "1,05" к размеру гранта, предоставляемого обучающимся в рамках государственного образовательного заказа, согласно Программе развития исследовательского университета автономной организации образования "Назарбаев Университет" на 2021 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 923.
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
1
2
3
4
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
25
3 919,0
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
25
3 474,0
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
15
3 520,0
Актюбинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
15
1 949,0
Всего
80
Администратор бюджетных программ: Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта
Организации высшего и (или) послевузовского образования в области искусства
166
х
Всего
166
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)

9 167,0
Барлығы
10
Резидентураға қабылдау
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Коды
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 дәрігер-резидентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
7R09
Денсаулық сақтау (медицина)
2 500

9 167,0
Всего:
10
Прием в резидентуру
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 врача-резидента в год (тыс. тенге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
7R09
Здравоохранение (медицина)
2 500

Жылына 1 білім алушыға орташа шығыстар (мың теңге) / 1 білім алушыны оқытуға 1 (бір) кредит шығыстары (теңге)
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары (ғылыми-педагогикалық/бейінді)
2 715
2 223,6/37 060
100
"Назарбаев Университеті" ДББҰ
94
7 820,0*
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға арналған стипендиялық бағдарлама
10
1 307,0/21 783
Барлығы
2 919
* Мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 923 қаулысымен бекітілген "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының зерттеу университетін дамытудың 2021 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде білім алушыларға берілетін грант мөлшеріне "1,05" арттыру коэффициентін белгілеу арқылы жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына
1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10
4 211,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
1
2
3
4
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10
3 855,0
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10

Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге) / расходы 1 (один) кредита на обучение 1 обучающегося (тенге)
Организации высшего и (или) послевузовского образования (научно – педагогическая/ профильная)
2 715
2 223,6/37 060
100
АОО "Назарбаев Университет"
94
7 820,0*
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
10
1 307,0/21 783
Всего
2 919
* Финансирование государственного образовательного заказа осуществляется путем установления повышающего коэффициента "1,05" к размеру гранта, предоставляемого обучающимся в рамках государственного образовательного заказа, согласно Программе развития исследовательского университета автономной организации образования "Назарбаев Университет" на 2021 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 923.
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
1
2
3
4
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10
4 211,0
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10
3 855,0
1
2
3
4
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10

8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
7
7 017,6
Барлығы
10
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
8DМ03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат 8DМ04 Бизнес, басқару және құқық
8D031 Әлеуметтік ғылымдар

8D123 Общественная безопасность
7
7 017,6
Всего
10
Администратор бюджетных программ: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
8DМ03 Социальные науки, журналистика и информация
8DМ04 Бизнес и управление
8D031 Социальные науки