"Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 482 және Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 642/НҚ бірлескен бұйрығы
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 242 бұйрығымен бекітілген "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларында (бұдан әрі - Мемлекеттік қызметін көрсету қағидалар) белгіленген тәртіпке сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20852 болып тіркелген) ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдауға арналған өтініштерді қағаз нұсқасына балама ретінде электрондық нысанда беру және қарау мүмкіндігімен "Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жоба (бұдан әрі – Пилоттық жоба) 6 ай мерзімге іске қосылсын.
2. Қоса беріліп отырған "Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі (astanahub.com) арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету алгоритмі бекітілсін.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін ақпараттық жүйелерді ұсынатын пилоттық жобаға қатысатын ұйымдар ("Astana Hub" халықаралық IT-стартаптар технопаркі" корпоративтік қоры):
1) Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздік комитетінің дербес деректеріне қолжетімділікті бақылау мемлекеттік сервисімен интеграцияны;
2) Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің м.а. 2018 жылғы 29 наурыздағы № 123 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16777 болып тіркелген) бекітілген "Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерін интеграциялау қағидаларының 4-тармағына сәйкес мемлекеттік және мемлекеттік емес ақпараттық жүйелердің ақпараттық қауіпсіздігі жөніндегі бірлескен жұмыстар шартының болуы;

О реализации пилотного проекта по оказанию государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" посредством информационной системы "Единое окно Национальной инновационной системы"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 октября 2024 года № 482 и Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 9 октября 2024 года № 642/НҚ
В соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Запустить пилотный проект по оказанию государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" (далее – Пилотный проект) со сроком на 6 месяцев с возможностью подачи и рассмотрения заявлений на прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий в электронной форме в качестве альтернативы бумажному варианту согласно порядку, установленному Правилами оказания государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" (далее - Правила оказания государственной услуги), утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июня 2020 года № 242 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20852).
2. Утвердить прилагаемый алгоритм оказания государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" посредством информационной системы "Единое окно Национальной инновационной системы" (astanahub.com).
3. Организациям, участвующим в пилотном проекте, предоставляющим информационные системы для предоставления государственных услуг (Корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub") обеспечить:
1) интеграцию с государственным сервисом контроля доступа к персональным данным Комитета по информационной безопасности Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
2) наличие договора совместных работ по информационной безопасности государственных и негосударственных информационных систем, согласно пункту 4 Правил интеграции объектов информатизации "электронного правительства", утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16777);

3) "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 54-бабының 3-2-тармағына сәйкес ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы бірыңғай талаптарға сәйкестігін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің, Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
2) осы бірлескен бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ғылым және жоғары білім, цифрлык даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрлеріне жүктелсін.
6. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік органдар басшыларының соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрі
______ С. Нұрбек
Қазақстан Республикасының
Цифрлык даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
_______ Ж. Мәдиев
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрінің
2024 жылғы 8 қазандағы
№ 482
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2024 жылғы 9 қазандағы
№ 642/НҚ бірілескен
бұйрығымен
бекітілген
"Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру алгоритмі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі (astanahub.com) арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жобаны электрондық форматта іске асыру алгоритмі пилоттық жобаны өткізу тәртібін айқындайды.

3) соответствие единым требованиям в области информационно-коммуникационных технологий и обеспечения информационной безопасности согласно пункту 3-2 статьи 54 Закона Республики Казахстан "Об информатизации".
4. Комитету науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсах Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан, Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
2) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего совместного приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих вице-министров науки и высшего образования Республики Казахстан, цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
6. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр науки и высшего образования
Республики Казахстан
________
С. Нурбек
Министр цифрового развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
________
Ж. Мадиев
Утвержден
совместным приказом
Министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от "8" октября 2024 года № 482
Министра цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от "9" октября 2024 года № 642/НҚ
Алгоритм реализации пилотного проекта по оказанию государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" посредством информационной системы "Единое окно Национальной инновационной системы"
Глава 1. Общие положения
1. Настоящий Алгоритм реализации пилотного проекта по оказанию государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" (далее – государственная услуга) в электронном формате через информационную систему "Единое окно Национальной инновационной системы" (astanahub.com) Министерства цифрового развития, инновации и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан определяет порядок проведения пилотного проекта.

2. Осы Алгоритмде мынадай негізгі ұғымдар мен қысқартулар қолданылады:
1) Ұлттық инновациялық жүйенің "Бірыңғай терезесі" (astanahub.com) (бұдан әрі – ҰИЖБТ) – бірыңғай портал арқылы инновациялық қызмет пен инновацияларды қолдау шараларына қолжетімділікті қамтамасыз ететін ақпараттық жүйе;
2) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың анықтығын, оның тиесілілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық нышандар жиынтығы;
3) "Жоғары білім берудің бірыңғай платформасы" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ЖББП) – Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің қызмет бағыты бойынша ақпаратты жинауды, сақтауды, өңдеуді және ұсынуды қамтамасыз етуге арналған Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ақпараттық жүйесі;
4) "Жеке тұлғалардың мемлекеттік дерекқоры" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ЖТМД) – азаматтық жағдайды сәйкестендіру және айқындау үшін жеткілікті Қазақстан Республикасының жеке тұлғалары туралы ақпаратты тіркеу мен сақтаудың бірыңғай жүйесі;
5) автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі – АЖО) – көрсетілетін қызметті берушінің қызметін автоматтандыруға бағытталған жүйе;
6) дербес деректерге қол жеткізуді мемлекеттік бақылау сервисі (бұдан әрі – мемлекеттік сервис) – дербес деректер субъектісінің дербес деректерді жинауға, өңдеуге немесе оларды үшінші тұлғаларға беруге келісімін қоса алғанда, мемлекеттік органдардың және (немесе) мемлекеттік заңды тұлғалардың ақпараттандыру объектілерінде қамтылған дербес деректерге қол жеткізу кезінде меншік иелерінің және (немесе) операторлардың, үшінші тұлғалардың дербес деректер субъектісімен және уәкілетті органмен ақпараттық өзара іс-қимылын қамтамасыз ететін қызмет.
Осы Алгоритмде қолданылатын барлық басқа терминдер "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарында және өзге де нормативтік құқықтық актілерде қолданылатын мағынада қолданылады.
2-тарау. Жеке тұлғалар үшін мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
3. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ҰИЖБТ арқылы осы алгоритмге қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік сервисі арқылы алынған дербес деректерді жинауға, өңдеуге келісіммен өтініш береді.
ҰИЖБТ-де ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдауға өтініштер, жеке тұлғаның дербес деректері ЖТМД-мен интеграциялау арқылы автоматты түрде қалыптастырылады.
4. Тексеру қорытындысы бойынша ҰИЖБТ ЖББП-дан академиялық немесе ғылыми дәрежесі туралы диплом бойынша мәліметтерді сұратады.

2. В настоящем Алгоритме используются следующие основные понятия и сокращения:
1) "Единое окно" национальной инновационной системы (astanahub.com) (далее – ЕОНИС) – информационная система, обеспечивающая доступность к мерам поддержки инновационной деятельности и инноваций посредством единого портала;
2) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
3) информационная система "Единая платформа высшего образования" (далее – ЕПВО) – информационная система Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан, предназначенная для обеспечения сбора, хранения, обработки и представления информации по направлению деятельности Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан;
4) информационная система "Государственная база данных "Физические лица" (далее – ГБД ФЛ) – единая система регистрации и хранения информации о физических лицах Республики Казахстан, достаточный для идентификации и определения гражданского состояния;
5) автоматизированное рабочее место (далее – АРМ) – система, предназначенная для автоматизации деятельности услугодателя.
6) государственный сервис контроля доступа к персональным данным (далее – сервис КДП) – услуга, обеспечивающая информационное взаимодействие собственников и (или) операторов, третьих лиц с субъектом персональных данных и уполномоченным органом при доступе к персональным данным, содержащимся в объектах информатизации государственных органов и (или) государственных юридических лиц, включая получение от субъекта персональных данных согласия на сбор, обработку персональных данных или их передачу третьим лицам.
Все иные термины, используемые в настоящем Алгоритме, используются в том значении, в котором они употребляются в Законах Республики Казахстан "О государственных услугах", "Об информатизации" и иных нормативных правовых актах.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
3. Для получения государственной услуги услугополучателем в ЕОНИС подается заявление по форме согласно приложению к настоящему Алгоритму c согласием на сбор, обработку персональных данных, полученного посредством сервиса КДП.
Заявления на прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий в ЕОНИС, персональные данные физического лица формируются автоматически посредством интеграции с ГБД ФЛ.
4. По итогам верификации ЕОНИС запрашивает сведения по диплому об академической или ученой степени из ЕПВО.

5. ЖББП-да мәліметтер болмаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушы деректерді қолмен толтырады, мәліметтерді растайтын құжаттардың электрондық көшірмелері өтінішке қоса беріледі.
6. Ғылым саласындағы сыйлықты, мемлекеттік ғылыми стипендияны таңдағаннан кейін көрсетілетін қызметті алушы талап етілетін құжаттарды қоса береді.
7. Ғылым саласындағы сыйлықтар үшін талап етілетін құжаттар:
1) монографиялар, монографиялардағы тараулар, мақалалар, патенттер, авторлық куәліктер түрінде ғылыми жұмыс (бестен аспайтын);
2) мазмұны, зерттеулердің өзектілігі мен жаңалығы, негiзгi ғылыми нәтижелерi, олардың маңыздылығы мен болашақта пайдалану мүмкіндігі баяндалатын жұмыстың сипаттамасы (баспа парағының жартысынан аспайтын);
3) жұмысты ұсынған ұйымның консультативтік-кеңесші органы отырысының хаттамасынан үзiндi;
4) сыйлық алуға үміткердің негiзгi қызмет орнынан анықтама;
5) сыйлық алуға үміткердің (ұжымдық жұмыстары үшiн) шығармашылық үлесi көрсетiлген ғылыми қызметiне қысқаша сипаттама;
6) жұмысты ұсынушы ұйымнан конкурсқа ұсынылған жұмыстың (жұмыстар сериясы) бұрын республикалық бюджет қаражатынан төленетін сыйлықтарға ие болмағанын куәландыратын анықтама;
7) енгізу актісінің көшірмесі (болған жағдайда);
8) карталық базада қолданыстағы жиырма сандық ағымдағы шоты туралы хабарлама.
8. Мемлекеттік ғылыми стипендиялар үшін талап етілетін құжаттар:
1) ұйымның консультативтік-кеңесші органының уәжді қолдаухаты (ұсынымы);
2) мемлекеттік ғылыми стипендияны алуға үміткердің жұмыс орнынан анықтама;
3) мемлекеттік ғылыми стипендияны алуға үміткердің соңғы бес жылда ғылыми жарияланымдарының тізімі, сондай-ақ олардың ең маңызды жұмыстарының баспа-таңбалары (бестен аспайтын);
4) енгізу актісінің көшірмесі (болған жағдайда);
5) карталық базада қолданыстағы жиырма сандық ағымдағы шоты туралы хабарлама.
9. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы өтінішке қол қойылғаннан кейін, өтініш көрсетілетін қызметті берушінің АЖО-ға қарауға жіберіледі.
10. Көрсетілетін қызметті берушінің өтінішті одан әрі қарауы Мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.
11. Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдауға арналған өтінішті қараудың оң нәтижесі болған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші ҰИЖБТ-де құжаттарды қабылдау туралы хабарламаны қалыптастырады.
12. Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдауға арналған өтінішті қараудың теріс нәтижесі болған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші ҰИЖБТ арқылы Мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларында белгіленген бас тарту негіздерін көрсете отырып, "Дәлелді бас тартуды" жібереді.
"Ұлттық инновациялық жүйенің
бірыңғай терезесі" ақпараттық
жүйесі арқылы "Ғылым
саласындағы сыйлықтарды,
мемлекеттік ғылыми
стипендияларды алуға
ұсынылған жұмыстарды
қабылдау" мемлекеттік қызметін
көрсету жөніндегі пилоттық
жобаны іске асыру алгоритміне
қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Президентінің
жанындағы "Қазақстан Республикасының
Ұлттық ғылым академиясы" коммерциялық
емес акционерлік қоғамы
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты,
әкесінің аты (болған жағдайда)
Көрсетілетін қызметті алушының ЖСН
Көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы
Көрсетілетін қызметті алушының телефон нөмірі
Өтініш
Мен, _______________ (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), ғылым саласындағы сыйлықты/мемлекеттік ғылыми стипендияны алуға жөніндегі конкурсқа қатысу үшін ұсынылған құжаттар топтамасын қабылдауды сұраймын.
Өтініштің берілген күні:
___________________
(қолы)
Заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға, менің дербес деректерімді жинауға, өңдеуге, сондай-ақ оларды "Ұлттық инновациялық жүйенің бірыңғай терезесі" ақпараттық жүйесі (astanahub.com) арқылы "Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жоба шеңберінде Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (БСН 230440024058) беруге келісім беремін.
Дербес деректерді трансшекаралық берудің жоқтығы, сондай-ақ дербес деректерді жалпыға қолжетімді көздерде таратудың жоқтығы туралы хабарлаймын.
Жиналатын деректердің тізбесі: ТАӘ, ЖСН, банктік деректемелер, электрондық пошта, телефон нөмірі, білімі, академиялық немесе ғылыми дәрежесі туралы мәліметтер.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер және жалған құжаттарды ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
___________________
(қолы)

5. В случае отсутствия сведений в ЕПВО данные заполняются вручную услугополучателем, электронные копии подтверждающих сведения документов прилагаются к заявлению.
6. После выбора премии в области науки, государственной научной стипендии услугополучателем прикладываются требуемые документы.
7. Требуемые документы для премий в области науки:
1) научная работа в виде монографий, глав в монографиях, статей, патентов, авторских свидетельств (не более пяти);
2) описание работы (не более половины печатного листа), в котором излагается ее содержание, актуальность и новизна исследований, основные научные результаты, их значимость и возможность дальнейшего использования;
3) выписка из протокола заседания консультативно-совещательного органа организации, выдвинувшей работу;
4) справка с места основной работы кандидата на соискание премии;
5) краткая характеристика научной деятельности кандидата на соискание премии, с указанием его творческого вклада (для коллективных работ);
6) справка из организации, выдвинувшей работу, удостоверяющая, что представленная на конкурс работа (серия работ) не удостаивалась ранее премий, выплачиваемых из средств республиканского бюджета;
7) копия акта внедрения (при наличии);
8) уведомление о действующем двадцатизначном текущем счете в карточной базе.
8. Требуемые документы для государственных научных стипендий:
1) мотивированное ходатайство (рекомендация) консультативно-совещательного органа организации;
2) справка с места основной работы кандидата на соискание государственной научной стипендии;
3) список научных публикаций кандидата на соискание государственной научной стипендии за последние пять лет, а также оттиски наиболее важных из них (не более пяти);
4) копия акта внедрения (при наличии);
5) уведомление о действующем двадцатизначном текущем счете в карточной базе.
9. После подписания заявления через ЭЦП услугополучателя, заявление направляется в АРМ услугодателя на рассмотрение.
10. Дальнейшее рассмотрение заявления услугодателем осуществляется согласно Правилам оказания государственной услуги.
11. В случае положительного результата рассмотрения заявления на прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий, услугодатель формирует в ЕОНИС уведомление о приеме документов.
12. В случае отрицательного результата рассмотрения заявления на прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий, услугодатель посредством ЕОНИС направляет "Мотивированный отказ" с указанием оснований отказа, установленных Правилами оказания государственной услуги.
Приложение
к Алгоритму реализации
пилотного проекта по оказанию
государственной услуги "Прием
работ на соискание премий в
области науки, государственных
научных стипендий"
посредством информационной
системы "Единое окно
Национальной инновационной
системы"
Форма
Некоммерческое акционерное общество "Национальная академия наук Республики Казахстан" при Президенте Республики Казахстан
Фамилия, имя, отчество (при наличии) услугополучателя
ИИН услугополучателя
Адрес услугополучателя
Номер телефона услугополучателя
Заявление
Я, _______________ (фамилия, имя, отчество (при наличии), прошу принять пакет документов для участия в конкурсе на соискание премии в области науки / государственной научной стипендии.
Дата подачи заявления:
___________________
(подпись)
Даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, на сбор, обработку моих персональных данных, а также на передачу их в Некоммерческое акционерное общество "Национальная академия наук Республики Казахстан" при Президенте Республики Казахстан (БИН 230440024058) в рамках пилотного проекта по оказанию государственной услуги "Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий" посредством информационной системы "Единое окно Национальной инновационной системы" (astanahub.com).
Сообщаю об отсутствии трансграничной передачи персональных данных, а также об отсутствии распространения персональных данных в общедоступных источниках.
Перечень собираемых данных: ФИО, ИИН, банковские реквизиты, электронная почта, номер телефона, сведения об образовании, академической или ученой степени.
Подтверждаю достоверность предоставленной информации, осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений и поддельных документов в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
___________________
(подпись)