"Талдықорған-Үшарал" магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 қарашадағы № 391 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 16, 69, 166-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута для размещения линейной части магистрального газопровода "Талдыкорган-Ушарал"
Постановление акимата области Жетісу от 26 ноября 2024 года № 391
В соответствии со статьями 16, 69, 166 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Талдықорған-Үшарал" магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру үшін меншік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай 4 жыл мерзімге "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларына шығынды өтесін, олардың өтемақы мөлшерi тараптардың келiсiмiмен белгiленсін.

1. Установить публичный сервитут сроком на 4 года акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для размещения линейной части магистрального газопровода "Талдыкорган-Ушарал" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям, размер их компенсации установить соглашением сторон.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а. Ә. Жақанбаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы "___" ___________ № _____ қаулысына қосымша
Жер пайдаланушының атауы
Кадастрлық нөмірі
Нысаналы мақсаты
Алаңы, гектар
Оның ішінде
егістік
оның ішінде суармалы
көпжылдық екпелер
шабын-дық
жайы-лым
басқа да жерлер
Ақсу ауданы
1
"Казводхоз" РМК Алматы филиалы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области А. Жаканбаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "___" ________ 2024 года № _____
Наименование землепользователя
Кадастровый номер
Целевое назначение
Площадь, гектар
В том числе
пашня
в том числе орошаемая
много-летние насаждения
сенокосы
пастбища
прочие земли
Аксуский район
1
Алматинский филиал РГП "Казводхоз"