Текелі қаласының ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-71 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44 053 мың теңге;
2) шығындар 48 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О бюджете сельского округа города Текели на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 5 января 2024 года № 13-71.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 48 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 053 тысяч тенге;
2) затраты 48 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.06.2024 № 19-92 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев
Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-71 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге)

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата области Жетісу от 10.06.2024 № 19-92 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 5 января 2024 года № 13-71 "О бюджете сельского округа города Текели на 2024-2026 годы"
Бюджет Рудничного сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 452
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 452
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Функционалдық топ
сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-71 шешіміне 2-қосымша
2025 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге)

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3 452
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3 452
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Сумма
Программа
(тысяч тенге)
Наименование
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Класс
Подкласс
Сумма
Наименование
(тысяч тенге)
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Сумма
Программа
(тысяч тенге)
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Класс
Подкласс
Сумма
Наименование
(тысяч тенге)
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Сумма
Программа
(тысяч тенге)
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 5 января 2024 года № 13-71 "О бюджете сельского округа города Текели на 2024-2026 годы"
Бюджет Рудничного сельского округа на 2025 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование