Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 18-89 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192118 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 6 552 363 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 018 049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15 253 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 400 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 493 661 мың теңге;
2)шығындар 6 635 150 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1 168 648 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 1 170 204 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 556 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 251 435 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-59 "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 28 мая 2024 года № 18-89
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 11-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192118) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 6 552 363 тысячи тенге:
налоговые поступления 1 018 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15 253 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 493 661 тысяча тенге;
2)затраты 6 635 150 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1 168 648 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 1 170 204 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 556 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 251 435 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 251 435 мың теңге:
қарыздар түсімі 1 170 204 мың теңге;
қарыздарды өтеу 30 124 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 111 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 251 435 тысяч тенге:
поступление займов 1 170 204 тысячи тенге;
погашение займов 30 124 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 111 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

8 140
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 848
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 772
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 336
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
133 953
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15 380
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15 380
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 095
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 095
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 834
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 360
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
80 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 554
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 347
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 984 460
1
Тұрғын үй шаруашылығы
802 491
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
332 244
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
311 067
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
21 177
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

8 140
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 848
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 772
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 336
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
133 953
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15 380
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15 380
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 095
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 834
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 360
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
80 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 554
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 347
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 984 460
1
Жилищное хозяйство
802 491
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
332 244
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
311 067
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21 177
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)