Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 31-3 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-1 "Алакөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181716 тіркелген, 2023 жылдың 23 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-1 "Алакөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 3 тамыздағы № 8-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185200 тіркелген, 2023 жылдың 21 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-1 "Алакөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186465 тіркелген, 2023 жылдың 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ұ.Қ. Жақыпбекке жүктелсін.
Алакөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Е. Каримов

О признании утратившими силу некоторых решений Алакольского районного маслихата
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 30 мая 2024 года № 31-3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Алакольского районного маслихата:
1) "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 37-1 "О бюджете Алакольского района на 2023-2025 годы" от 16 мая 2023 года № 3-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 181716, опубликован 23 мая 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 37-1 "О бюджете Алакольского района на 2023-2025 годы" от 3 августа 2023 года № 8-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 185200, опубликован 21 августа 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3) "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 37-1 "О бюджете Алакольского района на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2023 года № 12-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 186465, опубликован 26 декабря 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алакольского районного маслихата Жақыпбек Ұ.Қ.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е. Каримов