Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-65 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 21-85 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191407 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 392 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 699 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 185 119 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 477 581 мың теңге;
2) шығындар 4 697 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 202 929 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 289 284 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 86 355 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 508 017 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 25 декабря 2023 года № 17-65 "О бюджете Коксуского района на 2024-2026 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 8 апреля 2024 года № 21-85
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 17-65 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191407), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 4 392 500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 699 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления 185 119 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 30 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 477 581 тысяча тенге;
2) затраты 4 697 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 202 929 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 289 284 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 86 355 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 508 017 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 508 017 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 289 284 мың теңге;
қарыздарды өтеу 86 653 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 305 386 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 508 017 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 289 284 тысячи тенге;
погашение займов 86 653 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 305 386 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Коксуского района Бейсенбай Ж.

12 163
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 163
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
529 768
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
112 138
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112 138
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
112 138
2
Әлеуметтiк көмек
352 862
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
352 862
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32 342
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 838
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 316
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
124 897
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
139 950
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64 768
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 643
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 555
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 934
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 554
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
124 878
1
Тұрғын үй шаруашылығы
28 779
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 188
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 188
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 591
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
21 591
2
Коммуналдық шаруашылық
65 113
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
65 113

12 163
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 163
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
529 768
1
Социальное обеспечение
112 138
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112 138
005
Государственная адресная социальная помощь
112 138
2
Социальная помощь
352 862
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
352 862
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 342
006
Оказание жилищной помощи
3 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 838
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 316
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
124 897
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
139 950
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64 768
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32 555
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 934
021
Капитальные расходы государственного органа
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 554
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
124 878
1
Жилищное хозяйство
28 779
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 188
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 188
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21 591
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
21 591
2
Коммунальное хозяйство
65 113
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
65 113