"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 - 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 шілдедегі № 44/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 61/02 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 шілдедегі № 44/02 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 - 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменении в постановление акимата Карагандинской области от 12 июля 2024 года № 44/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024 – 2025 учебный год"
Постановление акимата Карагандинской области от 11 октября 2024 года № 61/02
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 12 июля 2024 года № 44/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024 – 2025 учебный год" следующие изменения:

көрсетілген қаулының 1– қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
көрсетілген қаулыға 2 –қосымша алынып тасталсын.
көрсетілген қаулының 3–қосымшасы осы қаулының 2–қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қазандағы
№ 61/02 қаулысына
1 – қосымша
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлаудың 2024-2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандық атауы
2024-2025 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы көлемі (орын саны) күндізгі оқыту нысаны
Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар, теңге
қала
ауыл
01 Білім
1

приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
приложения 2 к указанному постановлению исключить.
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 11 октября 2024 года № 61/02
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2024-2025 учебный год
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности
Объем государствен ного образовательно го заказа на 2024-2025 учебный год (количество мест) очной формы обучения
Средние расходы на обучение одного специалиста за учебный год, тенге
город
село
01 Образование
1