Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 маусымдағы № 26/5 "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғадастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 13/6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғадастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 2 маусымдағы № 26/5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А.Ломакин

О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 2 июня 2022 года № 26/5 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 февраля 2024 года № 13/6
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау" от 2 июня 2022 года № 26/5.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А.Ломакин