Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 15/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191176 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 993 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 27 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 605 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 964 577 мың теңге;
2) шығындар – 993 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 12/5 "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 15/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191176), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 993 375 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 193 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 605 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 964 577 тысяч тенге;
2) затраты – 993 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;