Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 13/14 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Қарағанды-Теміртау суаққысын пайдалану және одан әрі реконструкциялау үшін, меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, осы қаулыға қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 3,1850 га жер учаскесіне 49 жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 29 февраля 2024 года № 13/14
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау" публичный сервитут сроком на 49 лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельный участок общей площадью 3,1850 га, для эксплуатации и дальнейшей реконструкции водовода Караганда-Темиртау, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өз міндетіме аламын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі О. Таурбеков
Теміртау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 29 ақпандағы
№ 13/14 қаулысына қосымша
"Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
Жер учаскесі меншік иесінің (жер пайдаланушының) атауы
Кадастрлық нөмірі
Жалпы жария сервитут белгіленген аудан, гектар
1
"Qarmet" АҚ

2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города О. Таурбеков
Приложение к постановлению
акимата города Темиртау
от 29 февраля 2024 года
№ 13/14
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"
Наименование собственника земельного участка (землепользователя)
Кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
1
АО "Qarmet"