Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 59/15 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабын, 69-бабының 4-тармағын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2024 жылғы 14 қазандағы № ЖТ-2024-05623301 өтінішін қарап, Теміртау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына қосымшада көрсетілген сызбаларға сәйкес Қарағанды облысы, Теміртау қаласының жерінде орналасқан магистральдық байланыс кабелін күтіп-ұстау және қызмет көрсету үшін, жалпы ауданы 14,5815 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай, 49 жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "19" желтоқсандағы
№ 59/15 қаулысына
қосымша
Жаңа-Ауыл станциясынан Көкпекті станциясына дейінгі магистральдық байланыс кабелін күтіп-ұстау және қызмет көрсету үшін жер учаскесінің сызбасы (жоспары)
Жаңа-Ауыл станциясынан Углеродная станциясына дейінгі магистральдық байланыс кабелін күтіп-ұстау және қызмет көрсету үшін жер учаскесінің сызбасы (жоспары)
Жаңа-Ауыл станциясынан Теміртау станциясына дейінгі магистральдық байланыс кабелін күтіп-ұстау және қызмет көрсету үшін жер учаскесінің сызбасы (жоспары)

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 19 декабря 2024 года № 59/15
Руководствуясь статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" от 14 октября 2024 года № ЖТ-2024-05623301, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" публичный сервитут сроком на 49 лет, на земельные участки, общей площадью 14,5815 га, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи, расположенного на землях города Темиртау Карагандинской области, согласно прилагаемым схемам.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению
акимата города Темиртау
от "19 декабря" 2024 года
№ 59/15
Схема (план) земельного участка для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи от станции Жана-Аул до станции Кокпекты
Схема (план) земельного участка для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи от станции Жана-Аул до станции Углеродная
Схема (план) земельного участка для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи от станции Жана-Аул до станции Темиртау