Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/80 "2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 13/115 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/80 "2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 175 621 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 104 026 мың теңге;
2) шығындар – 228 215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 594 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 594 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/80 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 13/115
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №10/80 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 621 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 68 958 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 637 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 104 026 тысяч тенге;
2) затраты – 228 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 594 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 594 тысяч тенге.";
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.