2023 жылғы Балқаш қаласының бюджеттің орындалуы жөнінде есебін бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 13/116 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімшілігіменұсынылған 2022 жылдың Балқаш қаласыныңбюджетінің орындалуы туралы есебін қарастырып, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
2022 жылғыБалқаш қаласыныңбюджетінің орындалуы туралы есебі қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 527 702,8 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 309 678,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 85 090,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін түсімдер – 922 157,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 210 775,6 мың теңге;
2) шығындар – 20 208 076,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 8 413,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 413,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - минус 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 328 040,1 мың теңге;
6) бюджеттапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – минус 328 040,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 241 680,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 913 639,9 мың теңге.
Қалалық мәслихаттың төрағасы А. Муслымов

Об утверждении отчета об исполнении бюджета города Балхаш за 2023 год
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 13/116
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев представленный акиматом города Балхаш отчет об исполнении бюджета города Балхаш за 2022 год, городской маслихат РЕШИЛ:
Утвердить отчет об исполнении бюджета города Балхаш за 2022 год согласно приложению в следующих объемах:
1) Доходы – 20 527 702,8 тысяч тенге, в том числе
налоговые поступления – 11 309 678,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 090,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 922 157,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 210 775,6 тысяч тенге;
2) затраты – 20 208 076,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 8 413,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 413,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами: - 0,0 тысяч тенге,том числе :
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 328 040,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: минус 328 040,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 241 680,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 913 639,9 тысяч тенге.
Председатель городского маслихата А.Муслымов