Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/79 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 қазандағы № 17/140 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/79 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190758 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 30 355 719 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 351 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 389 440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 989 758 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 625 146 мың теңге;
2) шығындар – 32 722 555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 4 908 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 908 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 361 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 361 928 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 101 434 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 260 494 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года 10/79 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 октября 2024 года № 17/140
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №10/79 "О городском бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №190758) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 355 719 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 351 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 389 440 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 989 758 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 625 146 тысяч тенге;
2) затраты – 32 722 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 4 908 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 908 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 361 928 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 361 928 тысяч тенге:
поступление займов – 2 101 434 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 260 494 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
492 380
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
474 819
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
17 561
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
90 644
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
90 644
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 644
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
90 644
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 258 178
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15 517
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 517
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 517
2
Әлеуметтiк көмек
1 026 783
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 026 783
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 135
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
393 594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 437
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
216 223
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
398 647
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
12 747
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
215 878
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215 878
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 761
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 573
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 665
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
78 483
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 396
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

122
Аппарат акима района (города областного значения)
492 380
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
474 819
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
17 561
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
90 644
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
90 644
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 644
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
90 644
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 258 178
1
Социальное обеспечение
15 517
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 517
005
Государственная адресная социальная помощь
15 517
2
Социальная помощь
1 026 783
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 026 783
006
Оказание жилищной помощи
3 135
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
393 594
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 437
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
216 223
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
398 647
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
12 747
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
215 878
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215 878
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 761
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 573
021
Капитальные расходы государственного органа
4 665
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
78 483
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 396
07
Жилищно-коммунальное хозяйство