Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 27.03.2024 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 30.12.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысының Саран қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Саран қаласы әкімінің орынбасары Дастан Ботабекович Арнешев тағайындалсын.
3. Саран қаласы әкімінің орынбасары - төтенше жағдайды жою басшысы Д.Б. Арнешев осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім 2023 жылғы 30 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 8 января 2024 года № 2. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 27.03.2024 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 30.12.2023.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469), аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в городе Сарани Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Сарани Арнешева Дастана Ботабековича.
3. Заместителю акима города Сарани - руководителю ликвидации чрезвычайной ситуации Арнешеву Д.Б. провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие с 30 декабря 2023 года.
Аким города Сарани Е. Баулыков