"Ақтас кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының № 85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 118 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "Ақтас кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 85 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. "Ақтас кентінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 605 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 62 651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 004 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 541 224 мың теңге;
2) шығындар – 634 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -29 256 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 256 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 85 "О бюджете поселка Актас на 2024-2026 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2024 года № 118
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 85 "О бюджете поселка Актас на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2024 – 2026 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 605 284 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 62 651 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 405 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1004 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 541 224 тысяч тенге;
2) затраты – 634 540 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге; погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 256 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;