Шахтинск қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімінің 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қала әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы №2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.А. Мажитовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

О признании утратившим силу решения акима города Шахтинска от 21 ноября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Шахтинска Карагандинской области от 12 января 2024 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Шахтинска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города от 21 ноября 2023 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шахтинска Мажитова Н.А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков