Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 14/136 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 шілдедегі № 22/209 шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 14/136 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 591 162 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 341 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 243 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 502 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 210 377 мың теңге;
2) шығындар – 1 593 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 2 706 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 706 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 706 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 503 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 129 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 470 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 510 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 372 813 мың теңге;
2) шығындар – 583 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 79 863 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79 863 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 14/136 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 5 июля 2024 года № 22/209
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского маслихата от 22 декабря 2023 года № 14/136 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 591 162 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 341 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 243 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 502 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 210 377 тысяч тенге;
2) затраты – 1 593 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 2 706 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 706 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 706 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 503 861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 129 068 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 470 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 372 813 тысяч тенге;
2) затраты – 583 724 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 79 863 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79 863 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;