Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы 13 сессиясының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 98 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 қазандағы № 198 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №98 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8561753 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3107177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 476559 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3567 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4974450 мың теңге;
2) шығындар – 9140405 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34723 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44655 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 20000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -633375 мың теңге;

О внесении изменений в решение 13 сессии Актогайского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 98 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2024 года № 198
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8561753 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3107177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 476559 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3567 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4974450 тысяч тенге;
2) затраты – 9140405 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34723 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44655 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 20000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -633375 тысяч тенге;