2025-2027 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБАЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 96394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 319 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 139 477 мың теңге;
2) шығындар – 237 190 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
6) субвенция – 119 670 мың теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 856 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 45 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 176 мың теңге;
2) шығындар – 107 856 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
6) субвенция – 43 684 мың теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Қушоқы кенті бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 86 853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 47 120 мың теңге;
2) шығындар – 133 973 мың теңге;

О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2025-2027 годы
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2024 года № 7
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 190 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96 394 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 319 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 139 477 тысяч тенге;
2) затраты – 237 190 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
6) субвенция – 119 670 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 856 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 45 680 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 62 176 тысяч тенге;
2) затраты – 107 856 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
6) субвенция – 43 684 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Кушокы на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 973 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 86 853 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 47 120 тысяч тенге;
2) затраты – 133 973 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
6) субвенция – 4 386 мың теңге.
30. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа.
Мәслихат төрағасы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 25 сессиясының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№7 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
6) субвенция – 4 386 тысяч тенге.
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
25 сессии Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 26 декабря 2024 года №7
Бюджет поселка Ботакара на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы