Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Петровка ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 4 қарашадағы № 6-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 19, 69-бабының Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының сәйкес Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Казгидромет" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына,Қарағанды облысы , Бұқар жырау ауданы , Петровка ауылдық округі,Петровка ауылы (Шийлы а) жерінде аспаптарды орнату және гидрологиялық станциясы жұмыс істеу үшін, жалпы көлемі 0,20 га меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 3 (үш) жылға 24 қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Т.Елюбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Петровского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 4 ноября 2024 года № 6-р
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельного участка у землепользователей Республиканскому государственному предпиятию " Казгидромет", на земельный участок общей площадью 0,20 га, для установки приборов и функционирования гидрологического поста с. Петровка (Шийлы ) Петровского сельского округа, Бухар -Жырауского района , Карагандинской области.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Т.Елюбаев