Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-16/127 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № VIII-20/159 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-16/127 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 426441 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан т үсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 385924 мың теңге;
2) шығындар – 511968 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85527 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85527 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85527 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19890 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 83403 мың теңге;
2) шығындар – 120688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17285 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № VIII-16/127 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2024 года № VIII-20/159
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № VIII-16/127 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 426441 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39992 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 385924 тысячи тенге;
2) затраты – 511968 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85527 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85527 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85527 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19890 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 83403 тысячи тенге;
2) затраты – 120688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17285 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17285 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции: