2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-31/244 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 456209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 401874 мың теңге;
2) шығындар – 456209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 116289 мың теңге;
2) шығындар – 147681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129747 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 120847мың теңге;

О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2024 года № VIII-31/244
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 456209 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 401874 тысяч тенге;
2) затраты – 456209 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 147681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –31272 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 116289 тысячи тенге;
2) затраты – 147681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 129747 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 120847 тысячи тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
26. 2025 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 1033629 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Қарқаралы қаласына – 130017 мың теңге;
Қарағайлы кентіне – 78140 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округіне – 77545 мың теңге;
Қырғыз ауылдық округіне – 31333 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 33992 мың теңге;
Қасым Аманжолов ауылдық округіне – 31711 мың теңге;
Нұркен Әбдіров ауылдық округіне – 41998 мың теңге;
Балқантау ауылдық округіне – 39785 мың теңге;
Бақты ауылдық округіне – 14753 мың теңге;
Бесоба ауылдық округіне – 38123 мың теңге;
Жаңатоған ауылдық округіне – 28283 мың теңге;
Ынталы ауылдық округіне – 30438 мың теңге;
Қаракөл ауылдық округіне – 30944 мың теңге;
Қайнарбұлақ ауылдық округіне – 43806 мың теңге;
Қоянды ауылдық округіне – 34968 мың теңге;
Қаршығалы ауылдық округіне – 39342 мың теңге;
Мартбек Мамыраев ауылдық округіне – 35293 мың теңге;
Мәди ауылдық округіне – 32679 мың теңге;
Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округіне – 35264 мың теңге;
Тәттімбет ауылдық округіне – 37778 мың теңге;
Тегісшілдік ауылдық округіне – 36081 мың теңге;
Темірші ауылдық округіне – 30635 мың теңге;
Томар ауылдық округіне – 25253 мың теңге;
Шарықты ауылдық округіне – 36504 мың теңге;
Угар ауылдық округіне – 38964 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
26. Предусмотреть в бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 1033629 тысяч тенге, в том числе:
городу Каркаралинск – 130017 тысячи тенге;
поселку Карагайлы – 78140 тысяч тенге;
Егиндыбулакскому сельскому округу – 77545 тысяч тенге;
Киргизскому сельскому округу – 31333 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу – 33992 тысяч тенге;
Касым Аманжоловскому сельскому округу – 31711 тысяч тенге;
Нуркен Абдировскому сельскому округу – 41998 тысячи тенге;
Балкантаускому сельскому округу – 39785 тысяч тенге;
Бахтинскому сельскому округу – 14753 тысяч тенге;
Бесобинскому сельскому округу – 38123 тысяч тенге;
Жанатоганскому сельскому округу – 28283 тысяч тенге;
Ынталинскому сельскому округу – 30438 тысячи тенге;
Каракольскому сельскому округу – 30944 тысяч тенге;
Кайнарбулакскому сельскому округу – 43806 тысячи тенге;
Кояндинскому сельскому округу – 34968 тысячи тенге;
Каршигалинскому сельскому округу – 39342 тысяч тенге;
Мартбек Мамыраевскому сельскому округу – 35293 тысяч тенге;
Мадийскому сельскому округу – 32679 тысячи тенге;
сельскому округу имени Ныгмета Нурмакова – 35264 тысяч тенге;
Таттимбетскому сельскому округу – 37778 тысячи тенге;
Тегисшилдикскому сельскому округу – 36081 тысяч тенге;
Темиршинскому сельскому округу – 30635 тысяч тенге;
Томарскому сельскому округу – 25253 тысяч тенге;
Шарыктинскому сельскому округу – 36504 тысяч тенге;
Угарскому сельскому округу – 38964 тысяч тенге.