Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласының әкімінің 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2024 жылғы 4 сәуірдегі №15-4-1/178 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласының аумағында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы қаласының әкімі А. Рахимбергенов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима города Каркаралинск Каркаралинского района Карагандинской области от 5 апреля 2024 года № 3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2024 года № 15-4-1/178, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории города Каркаралинск Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенство.
2. Отменить решение акима города Каркаралинск Каркаралинского района от 27 декабря 2023 года №5 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каркаралинск А. Рахимбергенов