Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 79 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191630 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 790 мың теңге;
трансферттер түсімі – 166 584 мың теңге;
2) шығындар – 245 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 800 мың теңге.".
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 880 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 227 мың теңге;
2) шығындар – 37 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 870 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 870 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 870 мың теңге.".
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2024 года № 79
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191630) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 229 782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 790 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 584 тысяч тенге;
2) затраты – 245 582 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 800 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 880 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 227 тысяч тенге;
2) затраты – 37 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 870 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 870 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 870 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 518 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 090 мың теңге;
2) шығындар – 39 988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 470 мың теңге.".
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Тассуат ауылы бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 276 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 237 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 349 мың теңге;
2) шығындар – 38 862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 703 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 153 мың теңге;
2) шығындар – 37 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 518 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 428 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 090 тысяч тенге;
2) затраты – 39 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 470 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 470 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Тассуат на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 862 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 276 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 349 тысяч тенге;
2) затраты – 38 862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егінді на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 429 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 4 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 703 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 153 тысяч тенге;
2) затраты – 37 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;