Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 91 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191630 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 629 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 703 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 353 мың теңге;
2) шығындар – 59 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
8 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ахмет ауылы бюджеті 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –7 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 214 мың теңге;
2) шығындар – 78 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 716 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 716 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 716 мың теңге.".
14 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 91
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191630) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егінді на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –59 629 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 4 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 703 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 353 тысяч тенге;
2) затраты – 59 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Ахмет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 603 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов –64 214 тысяч тенге;
2) затраты –78 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 716тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 716 тысяч тенге.".
пункт 14 изложить в новой редакции:

"14. 2024 – 2026 жылдарға арналған Байтуған ауылдық округі бюджеті 40, 41, 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 177 мың теңге;
2) шығындар – 59 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.".

"14. Утвердить бюджет сельского округа Байтуган на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 40, 41, 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 211 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 177 тысяч тенге;
2) затраты – 59 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяча тенге.".