Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 қазандағы № 118 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 62 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191630 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 96 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 790 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190 521 мың теңге;
2) шығындар – 304 219 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 800 мың теңге.".
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Изенді ауылы бюджеті 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 260 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 257 053 мың теңге;
2) шығындар – 266 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 600 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 600 мың теңге.".
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2024 года № 118
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 62 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191630) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 790 тысяч тенге;
поступления трансфертов –190 521 тысяч тенге;
2) затраты – 304 219 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 800 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Изенда на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 260 682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 257 053 тысяч тенге;
2) затраты – 266 282 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 600 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 600 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции: