Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/142 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 19/184 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/142 шешіміне "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 506 215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 350 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 533 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 097 012 мың теңге;
2) шығындар - 6 725 667 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 163 739 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 260 286 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 96 547 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 383 191 мың теңге;

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/142 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 19/184
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/142 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 506 215 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 350 816 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 854 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 533 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 097 012 тысяч тенге;
2) затраты – 6 725 667 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163 739 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 260 286 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 96 547 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 383 191 тысяч тенге;

399
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
194 702
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
64 879
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119 962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 962
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 730
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 002
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 230
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
27 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 150 946
1
Тұрғын үй шаруашылығы
334 763
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
333 563
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
154 313
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30 000
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
15 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
134 250
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 200
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1 200
2
Коммуналдық шаруашылық
812 288
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
414 765
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
413 765
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
397 523
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
180 437
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
217 086
3
Елді-мекендерді көркейту
3 895
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

399
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
194 702
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
64 879
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119 962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119 962
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 730
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 002
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26 230
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 150 946
1
Жилищное хозяйство
334 763
467
Отдел строительства района (города областного значения)
333 563
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
154 313
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30 000
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
134 250
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 200
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 200
2
Коммунальное хозяйство
812 288
467
Отдел строительства района (города областного значения)
414 765
005
Развитие коммунального хозяйства
1 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
413 765
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
397 523
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
180 437
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
217 086
3
Благоустройство населенных пунктов
3 895
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

2 424 763
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 682
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
966 696
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
484 021
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
556 078
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредит
260 286
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға, барлығы
5 420
оның ішінде:
Аудандық мәслихат аппараты
5
Аудан әкімінің аппараты
278
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 514
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3 074
Ауданның ішкі саясат бөлімі
10
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
197
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
5
Ауданның жер қатынастары бөлімі
5
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
5
Ауданның құрылыс бөлімі
5
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
162
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 012
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
18 012
Ауданның құрылыс бөлімі
134 250
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй коммуналдық тұрғын үй қорын сатып алуға
134 250
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
966 696
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
966 696
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
563 869
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
293 937
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына ағымдағы жөндеу жүргізуге
108 740
Табиғатты қорғау шараларын іске асыруға
150
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
484 021
Ауданның құрылыс бөлімі
484 021
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
484 021
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
556 078
Ауданның құрылыс бөлімі
556 078
Халықтың әлеуметтік осал топтары, кезекте тұрған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта құруға
154 313
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға

2 424 763
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
157 682
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
966 696
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
484 021
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
556 078
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
260 286
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, всего
5 420
в том числе:
Аппарат маслихата района
5
Аппарат акима района
278
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 514
Отдел занятости и социальных программ района
150
Отдел культуры и развития языков района
3 074
Отдел внутренней политики района
10
Отдел экономики и финансов района
197
Отдел сельского хозяйства района
5
Отдел земельных отношений района
5
Отдел физической культуры и спорта района
5
Отдел строительства района
5
Отдел архитектуры и градостроительства района
5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
162
Отдел предпринимательства и промышленности района
5
Отдел занятости и социальных программ района
18 012
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18 012
Отдел строительства района
134 250
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
134 250
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
966 696
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
966 696
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
563 869
На жилищно-коммунальное хозяйство
293 937
На проведение текущего ремонта автомобильных дорог районного значения
108 740
На реализацию природоохранных мероприятий
150
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
484 021
Отдел строительства района
484 021
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
484 021
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
556 078
Отдел строительства района
556 078
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения, многодетных семей состоящих в очереди
154 313
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах