"ҚТЖ" ҰК"АҚ жер учаскелеріндегі магистральдық байланыс кабелдеріне техникалық қызмет көрсету және қызмет көрсету үшін қоғамдық сервитутты орнату туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 10 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару", Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМІ:
1. "ҚТЖ" ҰК"АҚ, Осакаровка кентінің жер учаскелерінде орналасқан, жер учаскелеріндегі магистральдық байланыс кабелдеріне техникалық қызмет көрсету және қызмет көрсету үшін, қырық тоғыз жыл мерзімге жер учаскесін алып тастамай, жалпы ауданы 0,585 гектар, жер учаскесіне мемлекеттік сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Осакаровка кенті әкімінің орынбасары Жетписбаев Болат Оразаловичқа қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Акижанов С.Т.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи АО "НК" КТЖ"
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 6 декабря 2024 года № 10
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Осакаровка РЕШИЛ:
1. Установить АО "НК" КТЖ" публичный сервитут на земельный участок площадью 0,585 га, без изъятия земельного участка сроком на сорок девять лет, расположенный на землях поселка Осакаровка, для содержания и обслуживания магистрального кабеля связи.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на заместителя акима поселка Осакаровка Жетписбаева Болата Оразаловича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акижанов С.Т.