"Шет ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шет ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 наурызындағы № 03 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 06 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Шет ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 наурызындағы №03 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Мұхтаров

О признании утратившим силу решения акима Шетского района от 29 марта 2024 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Шетского района"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 2 сентября 2024 года № 06
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 29 марта 2024 года №03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Шетского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М.Мухтаров