Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 15/113 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 152 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 638 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 634 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 972 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 427 408 мың теңге;
2) шығындар – 3 227 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 75471 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 471 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 471 мың теңге.";
2) Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 12/67 "О городском бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 20 марта 2024 года № 15/113
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 12/67 "О городском бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 152 278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 638 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 634 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 972 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 427 408 тысяч тенге;
2) затраты – 3 227 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 75 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 471 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 471 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.