"2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 24/180 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 300 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 855 787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 53 538 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 342 155 мың теңге;
2) шығындар – 3 300 482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы 0 теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";

О городском бюджете на 2025 - 2027 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2024 года № 24/180
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 300 482 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 855 787 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 002 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 538 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 342 155 тысяч тенге;
2) затраты – 3 300 482 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";