"2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101-12/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 121-16/1 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101-12/10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 347 999,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –101 661,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 090,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –245 248,0 мың теңге;
2) шығындар – 365 291,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 292,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 17 292,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 121-16/1
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –347 999,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101 661,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 090,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 245 248,0 тысяч тенге;
2) расходы – 365 291,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 292,6 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 292,6 тыс тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.