"2024-2026 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 105-12/14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 125-16/5 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 105-12/14 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 757 971,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 095,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 730 208,0 мың теңге;
2) шығындар – 761 614,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3642,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3642,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;".
Аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 105-12/14 "Об утверждении бюджета сельского округа Кызылжарма на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 125-16/5. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года № 105-12/14 "Об утверждении бюджета сельского округа Кызылжарма на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 757 971,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 095,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 730 208,0 тысяч тенге;
2) расходы – 761 614,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3642,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3642,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;".
Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания: