"2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №103-12/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 146-19/3 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №103-12/12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 154 296,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –9 068,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 164,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 145 064,0 мың теңге;
2) шығындар – 159 648,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2171,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –2171,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 апреля 2024 года № 146-19/3
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года №103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) Доходы – 154 296,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 068,5 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 164,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 064,0 тысяч тенге;
2) расходы – 159 648,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 2171,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2171,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;