2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 229-33/1 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 354 452,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 134 318,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 281,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 853,0 мың теңге;
2) шығындар – 354 452,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 229-33/1
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 354 452,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 134 318,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 281,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 853,0 тысяч тенге;
2) расходы – 354 452,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0; мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0.
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылғы – 178 067,0 мың теңге, 2026 жылға – 164 225,0 мың теңге, 2027 жылға – 165 394,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2025 год – 178 067,0 тысяч тенге, на 2026 год – 164 225,0 тысяч тенге, на 2027 год – 165 394,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2025 год согласно приложению 4.