Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 151 "2024-2026 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 198 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 151 "2024-2026 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 64 046 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 61 991 мың теңге;
2) шығындар – 64 233 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -187,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –187,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 151 "О бюджете сельского округа Атанши на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 198
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 151 "О бюджете сельского округа Атанши на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Атанши на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 046 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 055 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала– 0;
поступления трансфертов – 61 991 тысяч тенге;
2) затраты – 64 233 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -187,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 187,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;