Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №165 "2024-2026 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 301 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №165 "2024-2026 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1,2-3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 77495 мың теңге;
салықтық түсімдер –3469 мың теңге;
трансферттер түсімі –74026 мың теңге;
2) шығындар –78079 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану)–584 мың теңге;
қарыздар түсімі- 0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-584 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 165 "О бюджете сельского округа Косаман на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 301
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 165 "О бюджете сельского округа Косаман на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77495 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3469 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74026 тысяч тенге;
2) затраты – 78079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -584 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 584 тысяч тенге";
поступления займов-0;
погашение займов-0;
используемые остатки бюджетных средств-584 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.