"2025-2027 жылдарға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 329 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 59 725 мың теңге;
2) шығындар – 63 631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

"О бюджете сельского округа Жинишкекум на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 329
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жинишкекум на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 631 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 725 тысяч тенге;
2) затраты – 63 631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
қарыздар түсімі - 0
қарыздарды өтеу - 0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. 2025 жылға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 1-қосымша
Жіңішкеқұм ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
2025 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0; взыскание долгов - 0
погашение долгов - 0
использованные остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Жинишкекум на 2025 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 329
Бюджет сельского округа Жинишкекум на 2025 год
Категория
Сумма на
2025 год
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5