2025-2027 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 333 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 043 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 74 013 мың теңге;
2) шығындар – 80 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

"О бюджете сельского округа Мергенсай на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 333
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет сельского округа Мергенсай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 043 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 74 013 тысяч тенге;
2) затраты – 80 043 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;

6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
қарыздар түсімі
қарыздарды өтеу
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
01
Есепті кезеңнің соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 333 .шешіміне 4-қосымша
2025 жылға арналған Мергенсай ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
поступления займов
погашение займов
8
Используемые остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
01
Свободные остатки бюджетных средств
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
01
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 333
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Мергенсай на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь