Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұм ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Аққұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққұм ауылдық округіндегі Шижаға елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Аққұм ауылдық округі, Шижаға ауылындағы Шижаға көшесінің шығыс бетіндегі 1-қатарына Құдайберген Смановтың есімі;
2) Аққұм ауылдық округі, Шижаға ауылындағы Шижаға көшесінің батыс бетіндегі 1-қатарына Сұраған Мырзаевтың есімі;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққұм ауылдық округінің әкімі Н. Жандаулетов

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Аккум Аральского района Кызылординской области от 13 февраля 2024 года № 2
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии 21 декабря 2023 года, аким сельского округа Аккум РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Шижага сельского округа Аккум следующие наименования:
1) имя Кудайбергена Сманова в 1-й ряд на восточной стороне улицы Шижага в село Шижага сельского округа Аккум;
2) имя Сурагана Мырзаева в 1-й ряд на западной стороне улицы Шижага в село Шижага сельского округа Аккум;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аккум Н. Жандаулетов