Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 193 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4891 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74914 мың теңге;
2) шығындар – 80425,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -420,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 420,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 420,4 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 154 "О бюджете сельского округа Алга на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 193
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 154 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4891 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74914 тысяч тенге;
2) затраты – 80425,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -420,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 420,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 420,4 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 4, 5-қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурызындағы
№ 193 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 154 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 4, 5 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 193
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 154
Бюджет на 2024 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

153
1
Алға ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
83
2
Ү.Түктібаев ауылдық клубынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
70
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 193 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 154 шешіміне 5-қосымша
Алға ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Алға ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
0,4
0,0

153
1
Трансферты аппарату акимаАлгинского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
83
2
Трансферты Туктибаевскому сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
70
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года №193
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 154
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Алгинского сельского округа в 2023 году
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
0,4
0,4
0,0