Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 198 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108541 мың теңге;
2) шығындар – 113310,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -433,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 433,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 433,1 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 159 "О бюджете сельского округа Бозкол на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 198
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозкол на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 159 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бозкол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108541 тысяч тенге;
2) затраты – 113310,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -433,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 433,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 433,1 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 5, 6-қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 198 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 5, 6 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 198
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Бюджет на 2024 год сельского округа Бозкол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

22749
1
Бозкөл ауылындағы 3 көшені орташа жөндеуге ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге.
4144
2
Елді мекендегі көшелерді жарықтандыру(Д.Куандыков (1700м) көшесіне жарық шамдар орнату
18605
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 198 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер

22749
1
Разработать ПСД на средний ремонт 3 улиц в селе бозколь и провести государственную экспертизу.
4144
2
Освещение улиц в населенном пункте (установка светильников на ул. д. Куандыкова (1700м)
18605
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 198
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Целевые трансферты бюджету Бозколского сельского округа на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

183
1
Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
91
2
Бозкөл ауылдықмәдениет үйіне Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
72
3
Су тұщыту қондырғысының мамандарына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
20
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 198 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 5-қосымша
Бозкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған)сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Бозкөл ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,1
0,0
2,1

183
1
Трансферты аппарату акима Бозколского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
91
2
Трансферты Бозкольскому сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
72
3
Трансферты специалистам опреснительной установки на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
20
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 198
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Бозколского сельского округа в 2023 году
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бозколского сельского округа"
2,1
0,0
2,1