Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 199 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңігел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 651 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111955мың теңге;
2) шығындар – 117829 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 721 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 160 "О бюджете сельского округа Карашенгел на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 199
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгел на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 160 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгел на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 117108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 651 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111955 тысяч тенге;
2) затраты – 117829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 721 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес аталған шешім 5-қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 199 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 5 согласно приложениям 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" март 2024 года № 199
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 160
Бюджет на 2024 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

8439
1
Қарашеңгел ауылына қарасты Көбек,Ойынды, Алтай,Шитүбек,Үйрек елді мекендеріне салынған балалар ойын алаңдары үшін жер учаскілеріне жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
2278
2
Қарашеңгел ауылына қарасты Үйрек елді мекеніне түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына
6161
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 199 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қарашеңгел ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджет есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер

8439
1
Провести землеустроительные работы под детскую площадку, построенную в поселках Кобек, Ойинды, Алтай, Шитубек, Уйрек села Карашенгель
2278
2
На работы по установке светильников ночного освещения в населенном пункте Уйрек села Карашенгель
6161
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05"март 2024 года № 199
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22"декабря 2023 года № 160
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Карашенгель за счет средств респуликанский бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

203
1
Қарашеңгел ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
111
2
Жалаңтөс батыр ауылдық клубына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
92

203
1
Трансферты аппарат акима Карашенгельского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
111
2
Трансферты сельскому клубу Жалантос на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
92