Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 166 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 205 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 166 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1867 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93376 мың теңге;
2) шығындар – 101626,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -528,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 528,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 528,4 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 166 "О бюджете сельского округа Г. Муратбаев на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 205
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Г. Муратбаев на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 166 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Г. Муратбаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 101098 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 1867 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93376тысяч тенге;
2) затраты – 101626,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -528,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 528,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 528,4 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 4, 5, 6-қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 205 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 4, 5, 6 согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 205
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Бюджет на 2024 год сельского округа Г. Муратбаев
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

301
1
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
216
2
Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет үйінеАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
85
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 205 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ. Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

301
1
Трансферты аппарату акима Г.Муратбаевского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
216
2
Трансферты Г.Муратбаевскому сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
85
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 205
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Г.Муратбаев за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

6892
1
Ғ.Мұратбаев ауылындағы "Атамекен", "Орталық саябақ", "Ғани бағы" "Тәуелсіздік" бақтарын дезинфекциялау жұмыстарына
1240
2
Ғ. Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйіне музыкалық аппаратура сатып алуға
5020
3
Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйінің көркемдік жетекші қызметкерінің жоғары категория алуына байланысты еңбек ақы қорына қосымша
632
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 205 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 6-қосымша
Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оныңішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Ғ. Мұратбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
0,0
0,4

6892
1
На дезинфекцию садов "Атамекен", "Центральный парк", "сад Гани" "Тәуелсіздік" в селе Г. Муратбаева
1240
2
Г. Муратбаев на приобретение музыкальной аппаратуры для сельского Дома культуры
5020
3
Приложение к фонду оплаты труда в связи с получением высшей категории работником художественного руководителя сельского Дома культуры Г.Муратбаева
632
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 205
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Г. Муратбаевского сельского округа в 2023 году
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Г.Муратбаевского сельского округа"
0,4
0,0
0,4